Novi FORUM:www.balkanlights.smffy.com
Dobro dosli na forum Balkan Lights RolePlay nadamo se da cete uzivati i da cete se zabaviti.
Novi FORUM:www.balkanlights.smffy.com
Dobro dosli na forum Balkan Lights RolePlay nadamo se da cete uzivati i da cete se zabaviti.
Novi FORUM:www.balkanlights.smffy.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Zalba na Andrey johnson

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Seha
Lider
Seha


Broj komentara : 31
Join date : 2011-12-30
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Zalba na Andrey johnson Empty
KomentarNaslov komentara: Zalba na Andrey johnson   Zalba na Andrey johnson Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 7:29 pm

Ime na serveru: The Seha
Razlog Pohvale: "Abusing admin commands"
Bio sam kod car shopa sa Mehom,onda je ovaj dosao i poceo me slapati prvo me bugovao kod car shopa onda me nastavio slapati dok nisam umro onda se ponovno tp do mene i opet me slapao ja ga pitam "koji ti je" on se sada izvlacio kao "bio si AFK" o_O a uopste nisam bio.Nakon toga me je kikovao i kada sam ponovno usao u server gagovao me.
Svjedoci: Meho_Karic koji je bio pored mene ce rado potvrditi moju pricu.Molim Admine za kaznu.
Dokazi:


Zalba na Andrey johnson 34nmk35
Zalba na Andrey johnson 2i70n6e
Zalba na Andrey johnson 2lk41ew
Zalba na Andrey johnson 125m268
Zalba na Andrey johnson Dqfx9w
Na vrh Go down
http://noskillneeded.createaforum.com/index.php
Meho_Karic
GameSages
GameSages
Meho_Karic


Broj komentara : 33
Join date : 2012-01-06
Age : 28
Mjesto : Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Zalba na Andrey johnson Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalba na Andrey johnson   Zalba na Andrey johnson Icon_minitimeSat Jan 21, 2012 9:08 pm

Da, potvrdjujem sehinu pricu, pogotovo razlog da je bio "afk" a nije bio afk uopste. Ja sam kupovao auto a on je bio svo vrijeme sa mnom i nije bio afk.
Na vrh Go down
Andrey_Johnson




Broj komentara : 16
Join date : 2012-01-19

Zalba na Andrey johnson Empty
KomentarNaslov komentara: ahahhahahahahaha   Zalba na Andrey johnson Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 4:41 pm

Kao 1 ja slapujem igrace kojisu AFK.....Ti si bio AFK......
KAO 2 Pogresio si PDF........Bio s celo vreme afk celo vreme

A ti sa Mehom sto se dogovarate a sta je to a??
Na vrh Go down
Seha
Lider
Seha


Broj komentara : 31
Join date : 2011-12-30
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Zalba na Andrey johnson Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalba na Andrey johnson   Zalba na Andrey johnson Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 6:00 pm

NE,ja nisam bio AFK nemoj da lazes evo samo pogledaj 1 sliku da ima moj text u chatu sto govori da nemogu biti away from keyboard i jos da pisem.. LAZES

a ti kao GS bi trebao da znas ja i da sam afk ti nemas pravo da slapas....
Na vrh Go down
http://noskillneeded.createaforum.com/index.php
¤Nathan¤
Super Moderator
Super Moderator



Broj komentara : 103
Join date : 2012-01-09
Age : 27
Mjesto : rajvo'Sa

Zalba na Andrey johnson Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalba na Andrey johnson   Zalba na Andrey johnson Icon_minitimeSun Jan 22, 2012 8:26 pm

Ajde da nisam nikog vidio da vise ovdje posta.. admin ce vidjeti za ovo i NE OTVARAJTE NOVE TEME!!
Na vrh Go down
Seha
Lider
Seha


Broj komentara : 31
Join date : 2011-12-30
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Zalba na Andrey johnson Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalba na Andrey johnson   Zalba na Andrey johnson Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 1:22 pm

¤Nathan¤ (citat):
Ajde da nisam nikog vidio da vise ovdje posta.. admin ce vidjeti za ovo i NE OTVARAJTE NOVE TEME!!

ti si

|GameSage Level 2


zasto onda ti postavljas ???
Na vrh Go down
http://noskillneeded.createaforum.com/index.php
..::Mirsad::..
Administrator
Administrator
..::Mirsad::..


Broj komentara : 166
Join date : 2011-11-30
Age : 28
Mjesto : BIH,Sarajevo

Zalba na Andrey johnson Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalba na Andrey johnson   Zalba na Andrey johnson Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 6:14 pm

Dosta svadje popricat su sa njim lock!
Na vrh Go down
https://blgaming.bosnianforum.com
Sponsored content





Zalba na Andrey johnson Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalba na Andrey johnson   Zalba na Andrey johnson Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Zalba na Andrey johnson
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Novi FORUM:www.balkanlights.smffy.com :: OOC(Out of character) :: Pohvale i zalbe :: Zalbe na GS/Admine-
Idi na: