Novi FORUM:www.balkanlights.smffy.com
Dobro dosli na forum Balkan Lights RolePlay nadamo se da cete uzivati i da cete se zabaviti.
Novi FORUM:www.balkanlights.smffy.com
Dobro dosli na forum Balkan Lights RolePlay nadamo se da cete uzivati i da cete se zabaviti.
Novi FORUM:www.balkanlights.smffy.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Dupli NRG i infernus

Go down 
AutorPoruka
Riki_Johnson
Lider



Broj komentara : 29
Join date : 2012-01-08
Age : 25
Mjesto : Lukavac

Dupli NRG i infernus Empty
KomentarNaslov komentara: Dupli NRG i infernus   Dupli NRG i infernus Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 10:21 pm

opis buga:Ewo vidite imam svog infernusa i NRG i opet mi se kod kuce prikaze dupli NRG i dupli infernus a dupli inf i nrg nije moj ja sam sad sam bio na serveru i to ima idalje znaci da je bug sve je ok oko moje imovine al ti bugovi su vise dosadni....
slika buga:Nemam sliku al Mirsade Makaveli head je svjedok on je bio sklonio i opet se vratilo al to je bug i molio bi head-e da to poprave

Na vrh Go down
Riki_Johnson
Lider



Broj komentara : 29
Join date : 2012-01-08
Age : 25
Mjesto : Lukavac

Dupli NRG i infernus Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dupli NRG i infernus   Dupli NRG i infernus Icon_minitimeMon Jan 23, 2012 10:23 pm

Tad kad sma bio na serveru nije bilo nikoga znaci da je cisti bug i molim da popravite to pozz
Na vrh Go down
 
Dupli NRG i infernus
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Novi FORUM:www.balkanlights.smffy.com :: OOC(Out of character) :: Prijava bugova-
Idi na: