Novi FORUM:www.balkanlights.smffy.com
Dobro dosli na forum Balkan Lights RolePlay nadamo se da cete uzivati i da cete se zabaviti.
Novi FORUM:www.balkanlights.smffy.com
Dobro dosli na forum Balkan Lights RolePlay nadamo se da cete uzivati i da cete se zabaviti.
Novi FORUM:www.balkanlights.smffy.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Prijava bugova

Go down 
+4
..::Mirsad::..
Meho_Karic
Seha
Gasolina
8 posters
AutorPoruka
Gasolina
Administrator.
Administrator.
Gasolina


Broj komentara : 11
Join date : 2011-12-09

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Prijava bugova   Prijava bugova Icon_minitimeSat Dec 10, 2011 11:25 pm

Bugove prijavite u sledećem obliku:

Kod:
opis buga:
slika buga:

Komentarisanje bugova nije dozvoljeno.
Otvaranje novih tema se kažnjava! Bugove postate u ovoj temi!
Probleme sa imovinum postajte u podforumu -->Korisnicki racuni<--

NE OTVARAJTE NOVE TEME!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
Seha
Lider
Seha


Broj komentara : 31
Join date : 2011-12-30
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava bugova   Prijava bugova Icon_minitimeWed Jan 11, 2012 2:04 am

opis buga: pljacka banke
slika buga:

NEmam sliku ali sam banovan bio sam sa asminom ja mislim u banci i ukucao /pljacka da vidim sta ce se desiti kad opljacka 250 $ nekoliko puta samkucao /pljacka i dibio sam oko 2k,onda mi je nekakav eror izbacio pa kada sam relog i ove pare (2k sto sam imao) samo su mi se pojavljivale onda nestajale. Restartovao sam komp usao in-game oko 2 i odjednom me banova za "minigun" o_O
Na vrh Go down
http://noskillneeded.createaforum.com/index.php
Meho_Karic
GameSages
GameSages
Meho_Karic


Broj komentara : 33
Join date : 2012-01-06
Age : 28
Mjesto : Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava bugova   Prijava bugova Icon_minitimeWed Jan 11, 2012 11:07 am

opis buga: Kada se zaposlite kao vlakovodja na /stats pise vlakobodja
slika buga:http: Prijava bugova Sa-mp-827
Na vrh Go down
..::Mirsad::..
Administrator
Administrator
..::Mirsad::..


Broj komentara : 166
Join date : 2011-11-30
Age : 28
Mjesto : BIH,Sarajevo

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava bugova   Prijava bugova Icon_minitimeSat Jan 14, 2012 3:18 pm

OK to je gramaticka Greska Skriptera Smile thx na prijavi!
Na vrh Go down
https://blgaming.bosnianforum.com
¤Nathan¤
Super Moderator
Super Moderator



Broj komentara : 103
Join date : 2012-01-09
Age : 27
Mjesto : rajvo'Sa

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava bugova   Prijava bugova Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 8:07 pm

Na vrh Go down
Riki_Johnson
Lider



Broj komentara : 29
Join date : 2012-01-08
Age : 25
Mjesto : Lukavac

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Bug   Prijava bugova Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 8:14 pm

opis buga:Kupio sam huntley za 80k kad si mi ti mirsade dao 1 milion i onda sam poslao erminu sms i ode mi 1$ a dodje 80000$ ponovo tih para sam se rijesio al idalje stalno dolaze kad kupis auto pa nekome sms posaljes
slika buga:Nemam slike neradi mi tipka xD
Na vrh Go down
Riki_Johnson
Lider



Broj komentara : 29
Join date : 2012-01-08
Age : 25
Mjesto : Lukavac

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: BUG   Prijava bugova Icon_minitimeThu Jan 19, 2012 8:18 pm

opis buga:Kad mi je nestao infernus to auto se sad prikaze ispred moje kuce al nije moje pise neposedujete ga imam samo huntley od vozila a to je opet ispred kuce taj infernus samo ako moze sklonite ga ili prodajte smeta mi
slika buga:Neradi mi tipka Very Happy

Na vrh Go down
Antonio_Montana




Broj komentara : 14
Join date : 2012-01-18
Age : 30
Mjesto : Sirig,Srbija

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava bugova   Prijava bugova Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:11 pm

opis buga: nekad nece da izadje iz neke zgrade moram kucati /exit al to me mrzi pa ako mozete da namestite da moze pritiskom na enter
slika buga: /
Na vrh Go down
Antonio_Montana




Broj komentara : 14
Join date : 2012-01-18
Age : 30
Mjesto : Sirig,Srbija

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava bugova   Prijava bugova Icon_minitimeFri Jan 20, 2012 7:26 pm

opis buga: kad skupljas sate igre(respecte) treba da se namesti da automatski kad skupis naprimer 10 da dobijes level up da se nebi desavalo kao meni trebaki mi je osam respecta za lvl up a ja ima 12 i ja kucam /kupi lvl i skino mi svih 12 umesto da mi skine 8 i ostavi cetri to se treba namestiti kao i da za jedan respect treba pola sata igre ne samo 6 minuta kako je namesteno to je jedna od gresaka koja se mora popraviti...
slika buga:
Na vrh Go down
Riki_Johnson
Lider



Broj komentara : 29
Join date : 2012-01-08
Age : 25
Mjesto : Lukavac

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Otkazano   Prijava bugova Icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:18 pm

opis buga:Ewo vidite ja lociram motor pise otkazano sjednem na njega kucam /mo /park sve radi znaci moj je ali nece da se locira pise otkazano na autu hoce radi i lociranje sve ali i na helikopteru pise otkazano..Nezz zasto
slika buga:Nemam sliku Very Happy
Na vrh Go down
Antonio_Montana




Broj komentara : 14
Join date : 2012-01-18
Age : 30
Mjesto : Sirig,Srbija

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava bugova   Prijava bugova Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:25 am

opis buga: kucam /v lociraj on mi lociraj tamo de sam ga parkirao al tamo nema nicega ja odem relog dzabao pet isto znaci lociraj mi tamo de je auto spawnan al auta nema nigde takodje nekad kad ocu da lociram izbaci mi:otkazano
slika buga:
http://zaslike.com/viewer.php?file=7ams8l3pscl54mui11hz.png
http://zaslike.com/viewer.php?file=1vdc51hwzv7qe2s5iks.png
Na vrh Go down
Antonio_Montana




Broj komentara : 14
Join date : 2012-01-18
Age : 30
Mjesto : Sirig,Srbija

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava bugova   Prijava bugova Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:29 am

opis buga: kucam /spawnchange pise spawnacete se na vasem normalnom mestu ja opet ukucam spawncnhnage odna mi izbaci spawna ce te se u vasoj kupljenoj/iznajmljenoj kucu i ja vratim da mi namesti da se normalno spawna (u bazi) i odem relog kad ono spawna mi se opet kod kuce a problem je sto nemam prevoz do baze imam kola parkirana pred garazom lociram ih vrveni krug bude pred garazom al kola nigde....
slika buga://
Na vrh Go down
Emir_Johnson
Lider



Broj komentara : 6
Join date : 2012-01-09
Age : 27
Mjesto : tuzla

Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Emir_Johnson   Prijava bugova Icon_minitimeFri Jan 27, 2012 11:43 am


opis buga:Nestalo mi produkata u Gun Sopu ja ukucam "PROD PRICE" ono kaze kupujemo produkte a nigdje ih nema........
slika buga:http://zaslike.com/viewer.php?file=njd1u1fgtyonk29jv3sb.png
Na vrh Go down
Sponsored content





Prijava bugova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava bugova   Prijava bugova Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Prijava bugova
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Novi FORUM:www.balkanlights.smffy.com :: OOC(Out of character) :: Prijava bugova-
Idi na: